Logo
Испечатете ја страната

Комисија

Претседател на комисијата

Гордана Клинчарова

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Gordana Klincharova 
Членови на комисијата  

Горан Велинов

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Goran Velinov

Дешира Имери

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.Петар Есмеров

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Petar Esmerov

Славе Веловски

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 
FaLang translation system by Faboba
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.